Każde KOŁO FORTUNY DO SPRZEDAŻY wyceniamy indywidualnie na podstawie kilku elementów:

ŚREDNICA KOŁA FORTUNY
80 cm / 90 cm / 100 cm / 110 cm / 120 cm

PROJEKT GRAFIKI
1/ opracowywany przez nas na zamówienie Klienta

2/ wybrany z naszej bazy gotowych wzorów

3/ dostarczony przez Klienta jako plik gotowy do wydruku

WYDRUK GRAFIKI na folii laminowanej i następnie naklejenie jej na koło. Naklejamy tylko grafiki , które "sami" drukujemy.

RODZAJ EKSPOZYCJI LOGO KLIENTA. W przypadku, gdy logo ma być umieszczone na grafice koła centralnie, proponujemy 2 rozwiązania:

1/ ruchome logo obracające się wraz z kołem będąc integralnym elementem grafiki

2/ nieruchome logo umieszczone na nieobrotowej małej tarczy zainstalowanej przed obracającym się kołem głównym. Jest to wariant za dodatkową opłatą, ale zapewniający lepszą ekspozycję logo.  Aktualnie dostępna jest także wersja nieruchomego logo, wymiennego. Tarcza daje się łatwo zdjąć i wymienić np na inną. Należy zamówić co najmniej dwie tarcze.

Może też funkcjonować tak samo jak zwykłe nieruchome.

Przy zamówieniu prosimy o określenie ilości pól wyboru w grafice koła fortuny. Informacja ta wpływa na rozwiązanie konstrukcyjne urządzenia, ale nie na cenę. Ma też wpływ na możliwości późniejszego wykorzystywania koła.

Termin realizacji - już od 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. W momencie zamówienia muszą być określone średnica tarczy i ilość pól wyboru. Grafika musi być zatwierdzona najpóźniej na 4 dni robocze przed terminem realizacji. 

Dostawa do Klienta - wysyłka kurierska w Polsce: 110 zł. Firmą kurierską wysyłamy tylko koła 80, 90 i 100cm. Większe koła dowozimy po ustalonych z klientem cenach lub możliwy jest transport na warunkach klienta.
Transport na terenie Warszawy i okolic: od 50 zł do 60 zł.

Naprawiamy koła innych producentów ;)