Każde KOŁO FORTUNY DO SPRZEDAŻY wyceniamy indywidualnie na podstawie kilku elementów:

ŚREDNICA KOŁA FORTUNY
90 cm / 100 cm / 110 cm / 120 cm

PROJEKT GRAFIKI
1/ opracowywany przez nas na zamówienie Klienta

2/ wybrany z naszej bazy gotowych wzorów

3/ dostarczony przez Klienta jako plik gotowy do wydruku

WYDRUK GRAFIKI na folii laminowanej i następnie naklejenie jej na koło. Naklejamy tylko grafiki , które "sami" drukujemy.

RODZAJ EKSPOZYCJI LOGO KLIENTA. W przypadku, gdy logo ma być umieszczone na grafice koła centralnie, proponujemy 2 rozwiązania:

1/ ruchome logo obracające się wraz z kołem będąc integralnym elementem grafiki

2/ nieruchome logo umieszczone na nieobrotowej małej tarczy zainstalowanej przed obracającym się kołem głównym. Jest to wariant za dodatkową opłatą, ale zapewniający lepszą ekspozycję logo. 

Przy zamówieniu prosimy o określenie ilości pól wyboru w grafice koła fortuny. Informacja ta wpływa na rozwiązanie konstrukcyjne urządzenia, ale nie na cenę. Ma też wpływ na możliwości późniejszego wykorzystywania koła.

CENA SPRZEDAŻY koła fortuny ze statywem: od 900 zł netto.

Termin realizacji - już od 7 dni roboczych od złożenia zamówienia. W momencie zamówienia muszą być określone średnica tarczy i ilość pól wyboru. Grafika musi być zatwierdzona najpóźniej na 4 dni robocze przed terminem realizacji. 

Dostawa do Klienta - wysyłka kurierska w Polsce: 80 zł. Firmą kurierską wysyłamy tylko koła 90 i 100cm. Większe koła dowozimy po ustalonych z klientem cenach lub możliwy jest transport na warunkach klienta.
Transport na terenie Warszawy i okolic: od 40 zł do 60 zł.

Naprawiamy koła innych producentów ;)