EVENTOWE KOŁA FORTUNY

Dzięki nim zapewnisz świetną zabawę uczestnikom imprezy, wypromujesz produkty i zwiększysz widoczność Twojej marki!

FESTYNY I PIKNIKI / IMPREZY PLENEROWE / TARGI / SPOTKANIA FIRMOWE / IMPREZY INTEGRACYJNE /  KINDERBALE /  KONKURSY WIEDZY / URODZINY I JUBILEUSZE /  WESELA / INAUGURACJE / STUDNIÓWKI

PROMOCJE W PUNKTACH SPRZEDAŻY / IMPREZY CHARYTATYWNE 

EVENTOWE KOŁO FORTUNY pomoże Ci skutecznie rozkręcić konkursy i przeprowadzić losowanie upominków dla uczestników imprezy. 

W przypadku konkursu wiedzy, zabawa sprowadza się do "zakręcenia kołem" przez uczestnika imprezy i oczekiwanie na to, jakie pole wyboru zostanie wskazane przez strzałkę. Do każdego pola wyboru przypisane jest wtedy pytanie, a prawidłowe odpowiedzi są nagradzane.

Koło fortuny to także wygodne narzędzie do przeprowadzenia losowania upominków dla uczestników imprezy. Do każdego pola na kole fortuny przypisany jest wtedy upominek lub czynność. Odpowiednio dobrana kolorystyka pól wyboru dodatkowo podkreśla atrakcyjność nagród. Pole z główną wygraną zwykle oznaczone jest jaskrawą barwą i opisem rodzaju nagrody. Umieszczenie na kole fortuny pola w ponurych barwach z opisem „Bankrut”, „Pudło”czy „Spróbuj jeszcze raz” dodatkowo dostarcza emocji uczestnikom zabawy. Poniżej przedstawiamy trzy rodzaje grafik:

Bez logo, z ruchomym logo i z nieruchomym logo.

W  przypadku, gdy koło ma zawierać logo, umieszczone na grafice centralnie, możliwe są 2 rozwiązania:

1/ ruchome logo obracające się wraz z kołem będące integralnym elementem grafiki (zdjęcie środkowe, poniżej),

2/ nieruchome logo umieszczone na nieobrotowej małej tarczy zainstalowanej przed obracającym się kołem głównym. Jest to wariant za dodatkową opłatą, ale zapewniający lepszą ekspozycję logo (zdjęcie prawe, poniżej).

Innym, możliwym rozwiązaniem jest:

Logo tabliczka umieszczona na wysięgniku wskaźnika, nad strzałką.


OPIS TECHNICZNY KOŁA FORTUNY

Koło fortuny składa się tarczy głównej wykonanej z płyty dwustronnie laminowanej umieszczonej na tarczy nośnej.

Nie produkujemy kół z pianki PCV!

Nasze koła są wyważone!

(naprawiamy koła innych producentów ;)

Precyzyjnie wykonana tarcza nośna jest wyważona i zawieszona na łożyskach maszynowych fabrycznie smarowanych, zamkniętych, co gwarantuje płynną, długotrwałą i bezawaryjną pracę.

Produkujemy koła fortuny o następujących średnicach:
90 cm - 100 cm - 110 cm - 120 cm

Na specjalne życzenie klienta możliwa jest inna średnica.


Trwałość i bezawaryjność wyróżnia nasze koła na rynku.


Przyjęta koncepcja zabawy i wynikająca z niej ilość pól wyboru na kole fortuny określają rodzaj tarczy nośnej użytej przez nas w urządzeniu, podczas produkcji.

Planując możliwość wymiany w przyszłości grafiki na inną, można zamówić tarczę nośną o odpowiednio większej liczbie punktów podziału.

W zależności od niej, można zmieniać grafikę i ilość pól wyboru na niej, w zakresie wszystkich dzielników liczby punktów podziału.

Dla przykładu. Zamawiając grafikę z 12 polami wyboru, można zamówić tarczę nośną o 24 punktach podziału.

W przyszłości można wymienić grafikę na nową, z 3,4,6,8,12 lub 24-oma polami wyboru.

Nasza konstrukcja daje też możliwość dokupienia nowej tarczy głównej (wraz z tarczą nośną) o innej liczbie punktów podziału, a co za tym idzie skorzystania z innej ilości pól wyboru. Tu też ma zastosowanie wyżej opisana zasada.

Może to być np. tarcza 30 punktów podziału, co daje możliwość skorzystania z 3, 5, 6, 10, 15 i 30 pól wyboru.

Wymiana tarczy jest możliwa przez użytkownika, o podstawowych umiejętnościach technicznych i nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

Oczywiście firma oferuje swe usługi w pełnym zakresie modyfikacji zakupionego koła, na życzenie klienta.

Konstrukcja osadzona jest na metalowym statywie teleskopowym o szerokiej trójnożnej podstawie, co gwarantuje wysoką stabilność.

Do kół o średnicy 90cm dołączamy statyw mniejszy. Pozostałe rozmiary otrzymują większy statyw. Zakres regulacji małego statywu to 90 - 150cm, a dużego 110 - 160cm mierząc od podłoża do osi koła (środek tarczy).

Na poniższym zdjęciu pokazujemy możliwość umieszczenia koła na wieszaku (co jest często wykorzystywane na targach) i mocowane do elementów zabudowy.

Kompletu dopełnia wskaźnik osadzony na metalowym wysięgniku z autorskim rozwiązaniem pozycjonowania strzałki.


Cała konstrukcja koła fortuny łatwo rozkłada się na 3 elementy (tarcza główna, wskaźnik i statyw teleskopowy lub wieszak), dzięki czemu jest wygodna w transporcie.

Nabywcom rekomendujemy nabycie futerału na koło. Jest on bardzo pomocny w transporcie i przechowywaniu, chroniąc koło przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Likwiduje on konieczność demontowania wskaźnika.

Nasze Koło Fortuny wykonane jest w Polsce i w prawie w 100% z materiałów polskich, z poszanowaniem wymagań ekologii.

Jest przyjazne dzieciom i budowane z dbałością o bezpieczeństwo.


Grafika

Produkowana przez nas grafika na koło fortuny drukowana jest na samoprzylepnej folii, dodatkowo laminowanej, co zabezpiecza ją przed wpływem czynników zewnętrznych i umożliwia jej czyszczenie.

Użyteczną opcją w naszej ofercie jest możliwość pokrycia powierzchni grafiki materiałem, po którym można pisać pisakami suchościeralnymi (opcja).

Umożliwia to organizatorom zmianę informacji zawartych na poszczególnych polach koła, bez narażania grafiki na uszkodzenie.


Na zlecenie klientów opracowujemy projekty grafiki.

Oferujemy też gotowe wzory grafiki do wykorzystania z naszej bazy. Możemy też wydrukować grafikę z przesłanego przez Klienta pliku.

Naklejamy tylko nasze wydruki grafik.

Na żądanie klienta wymieniamy grafiki na nowe, także na kołach innych producentów.

Na sprawne działanie urządzenia udzielamy gwarancji na 2 lata. Zapewniamy też serwis urządzenia.

Naprawiamy też koła innych producentów.

EVENTOWE KOŁA FORTUNY

Bez nich nie rozkręcisz żadnej imprezy !